İKİNCİ EL MAKİNE ALIM SATIMI


Faaliyetlerini Ankara’da sürdürmekte olan Bulut Hurda, geri dönüşüm konusunda birçok alanda hizmet vermektedir. Metal Hurdaların yanında sizlerde bulunan henüz potansiyelini kaybetmemiş olan yedek parçalarınızın alımı ile ilgili de hizmet vermektedir. Bulut Hurda’nın temel yaklaşımı müşteri memnuniyetidir. Dolayısıyla yedek parçalarını veya iş makinelerinizin yedek parçalarını siz kullandıktan sonra sizden değeri karşılığında almaktadır. Genel olarak hurda sektöründe sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi geri dönüşüm başlığı altında çeşitlendirerek büyüyoruz. Müşterilerimize mallarını ya da yedek parçalarını değerinden satabilecekleri bir imkan sunuyoruz. Var olan ve kullanılmayan yedek parçaların değerlendirildiği bu hizmet, ülke ekonomisi açısından da kıymetlidir. Geri dönüşümün temel amaçlarından biri olan “değerlendirme” eylemini hurda dışında başka kanallardan da icra etmekteyiz. 

Bulut Hurda sadece metal hurdalar konusunda değil, ömrünü tamamlamamış kullanılabilecek durumda olan veya yedek parça için kullanılabilecek iş makinaları alanında da faaliyet göstermektedir. Kullanımı süren ancak artık ihtiyacınız olmayan iş makinalarınızın yedek parçalarını Bulut Hurda’ya getirebilirsiniz. Sizin için işe yaramayan parçaları hem değerinden alabilir hem de iş sektörlerine yeniden kazandırabilirsiniz. Bulut Hurda olarak biz, Ankara’daki faaliyetlerimizi geri dönüşüm üzerinden ülke ve ekonomi yararını gözeterek sürdürmekteyiz. Size gerekmeyen makine parçalarını değerinde satmak için Bulut Hurda ile iletişime geçebilirsiniz. Her türlü soru ve sorunda yanınızdayız.

Ankara’da yedek parçalarınızı, ikinci el makinalarınızı gösterebilmek ve satabilmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Bulut Hurda olarak kalite ve güveni bir arada sunuyoruz.