NEDEN BULUT HURDA

Bulut hurda olarak Ankara genelinde her türlü metal ve kağıt hurdalarınızı değerinden satın almakta ve geri dönüşümünü sağlamaktayız.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
  • Adres: Ostim Hurdacılar Sanayi Sitesi
  • Telefon: 0546 229 62 97
  • Telefon: 0546 229 62 97
  • Email: buluthurda@hotmail.com

Hurdacılık

Firmamız her çeşit metal ve kağıt ürünün geri dönüşüme kazandırılmasını sağlayan hurdacılık hizmetleri yapmaktadır. Ankara genelinde demir, kalay, nikel, alüminyum, bakır, pirinç, kablo hurdaları, makine parçaları, buzdolabı motorları, kablo hurdaları gibi pek çok metal içeren hurdanın toplanmasını sağlıyoruz.

 

Tek yapmanız geren firmamızın iletişim bilgilerinden bize ulaşmak. Hiç elinizi sürmeden elinizdeki hurdaları satabilirsiniz. Firmamızı ararsanız biz gelip hurdanızı değerinden satın alırız.

 

Kağıt türü hurdalarınız için de bizi arayabilirsiniz. Gazete hurdası, karton kutu hurdası, kitap hurdası, dergi hurdası, karton bardak hurdası ve daha pek çok kağıt muhteviyatlı hurdanız için firmamızı arayın.

otomatik kepenk ankara, masa isimliği ankara, metal etiket ankara, alüminyum doğrama ankara, kupa madalya ankara, lazer kesim ankara, sızdırmazlık elemanları, Asansörlü Nakliye Ankara